Intermarche ma 68 stacji paliw

Intermarché kontynuuje rozwój na rynku przymarketowych stacji paliw. Ostatni, 68. obiekt pod szyldem sieci został otwarty w Śremie. Jest to pierwsze z kilku otwarć zaplanowanych na ten roku przez sieć zarządzaną przez Grupę Muszkieterów.

 

To już trzeci obiektem działający w tym mieście pod szyldem Intermarché. Oferta stacji paliw zlokalizowanej przy ulicy Gostyńskiej 42b ma paliw składa się z benzyny Pb 95, Pb 98, oleju napędowego oraz LPG, które dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o oraz Gaspol S.A. i poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu. Klienci obiektu mogą zatankować paliwo na jednym z sześciu stanowisk czynnych przez całą dobę. Dla wygody klientów w ofercie znajduje się również dystrybutor AdBlue.

Ponadto stacja, oferuje klientom ponad 1500 produktów. W jej asortymencie znajduje się bogaty wybór produktów spożywczych i przemysłowych oraz akcesoriów motoryzacyjnych. Z kolei część gastronomiczna została zaprezentowana w nowej odsłonie – „Café Marché". Klienci mogą w niej zamówić świeżo parzoną kawę oraz wybrać posiłek z rozszerzonej oferty.

– Otwarcie stacji paliw jest jedną z możliwości rozwoju własnego przedsiębiorstwa prowadzonego w ramach Grupy Muszkieterów. Właściciele sklepów mogą dowolnie wprowadzać dodatkowe usługi zgodnie ze swoimi upodobaniami oraz potrzebami lokalnych klientów. Poza stacją paliw jest możliwość otworzenia także m.in. myjni samochodowej, usług z zakresu e-commerce czy wędzarni – podkreśla Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt