100 stacji Shell w nowym formacie

100. stacja Shell w nowym formacie znajduje się przy ulicy Żmigrodzkiej 105/117 we Wrocławiu. Punkt został zmodernizowany w ramach trwającego od 2015 r. programu unowocześniania stacji. Łącznie Shell w Polsce posiada 421 stacji.

 

Program modernizacyjny dotyczy głównie segmentu sklepowego stacji Shell, a także sfery obsługi klienta. Jego celem jest poprawa doświadczeń zakupowych oraz jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Programowi towarzyszy również rozwój brandu gastronomicznego deli by Shell, który dostępny jest na wszystkich stacjach od 8 maja br.

Projekt modernizacji stacji Shell, dobór asortymentu sklepu i oferty gastronomicznej zostały opracowane na podstawie specjalnych badań preferencji i nastrojów przeprowadzonych wśród klientów oraz współpracowników Shell. Unowocześnienia stacji paliw zakładają dostosowanie placówek do trzech wybranych formatów: on the move, meeting point oraz standard. Pierwszy z wymienionych jest dedykowany klientom przemierzającym dłuższe dystanse i chcącym zrobić przerwę na odpoczynek. Te stacje dysponują najszerszą ofertą gastronomiczną. Na miejskich stacjach w formacie meeting point Shell koncentruje się na ofercie kawowej i gastronomicznej. Można na nich zjeść lunch i kupić kanapkę na drugie śniadanie. Format standard jest również wdrażany w miastach, na których klient może szybko zatankować, kupić napój, przekąskę czy kawę na wynos, czyli zrealizować proste i szybkie potrzeby zakupowe. Celem firmy jest, aby do 2020 r. 80 proc. stacji funkcjonowało w nowych formatach.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt