Kolejny sklep SPAR na stacji benzynowej

W Rzeszowie przy Alei Witosa 11 a, na stacji benzynowej Czwórka, otwarty został SPAR Express o powierzchni 141 mkw.

 

Kolejny sklep SPAR na stacji benzynowej wpisuje się w nowe trendy na rynku, mocno zwiększające potencjał handlowy sklepów na stacjach paliw, które, dzięki szerokiej ofercie asortymentowej, są w stanie zaspokajać codzienne potrzeby zakupowe klientów.

Stacja benzynowa i najnowszy sklep SPAR Express w Rzeszowie usytuowane są przy bardzo ruchliwej alei Witosa, będącej jedną z głównych ulic Rzeszowa, generującej spory ruch. Do tej pory przy stacji, której od 10 lat właścicielką jest pani Urszula, funkcjonował mały sklepik z typowymi produktami sprzedawanymi na stacjach benzynowych, jak np. drobne artykuły do samochodów czy wąski asortyment spożywczy, typu napoje, przekąski i słodycze.

Nowo otwarty SPAR, dzięki sąsiedztwu stacji benzynowej funkcjonuje przez cały tydzień, 24 h na dobę, również w niedziele niehandlowe, co powoduje, że odpowiada on na potrzeby klientów z szerszego rejonu wokół sklepu niż standardowy sklep spożywczy. Sklep oferuje pełen asortyment artykułów spożywczych, w tym szeroką ofertę produktów świeżych. Na miejscu znajduje się również minibistro, w którym można kupić kawę, kanapki czy hot-dogi na ciepło.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt