Outlet samochodowy w Gemini Park Bielsko-Biała

W Gemini Park Bielsko-Biała powstał właśnie pierwszy w polskim centrum handlowym outlet samochodowy. Wszystko za sprawą nowego najemcy, dealera samochodowego grupy KORCZYK z Bielska-Białej. To już 3 marka, która w ostatnich tygodniach weszła do oferty bielskiej galerii. W planach są kolejne 4. W tym lokalny debiut brytyjskiej sieci Dealz.

W ofercie Gemini Park Bielsko-Biała pojawiły się właśnie samochody jednej z najpopularniejszych w kraju marek - ŠKODA. Wszystko za sprawą nowego najemcy, dealera samochodowego grupy KORCZYK z Bielska-Białej. Ten w galerii wynajął niecałe 500 m kw., tworząc tutaj outlet, pierwsze tego typu miejsce w centrum handlowym.

- Wiemy, jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawiliśmy się w galerii handlowej. Do tej pory żadna galeria handlowa w Polsce wśród swoich najemców nie miała partnera, który proponowałby tak kompleksową ofertę dotyczącą samochodów nowych i używanych z gwarancją. Jesteśmy innowatorami - mówi Dorota Korczyk, wiceprezes Grupy Korczyk.

- W KORCZYK ŠKODA OUTLET eksponowana jest oferta samochodów nowych i używanych, usług serwisowych i akcesoriów, a w kwestii wyboru najlepszego modelu, najbardziej optymalnej formy finansowania czy ubezpieczenia, klienci otrzymują wsparcie od profesjonalnych sprzedawców. Co więcej, klienci Gemini Park Bielsko-Biała, mają możliwość przetestowania samochodów. Na parkingu podziemnym, w specjalnie oznaczonym miejscu, czekają samochody demo. To pierwszy taki projekt w Polsce - dodaje.

Atrakcyjna lokalizacja KORCZYK ŠKODA OUTLET, z przeszkloną witryną wzdłuż ruchliwej arterii komunikacyjnej miasta, jest świetnym miejscem promowania oferty samochodów nowych i używanych, nowych rozwiązań finansowania, ich zakupu czy wynajmu oraz usług serwisowych dealera. Ruch generowany przez klientów GEMINI PARK Bielsko-Biała zapewni frekwencję na eventach organizowanych w KORCZYK ŠKODA OUTLET oraz pozyskiwania nowych leadów.

Zyskują na tym klienci zainteresowani nowymi lub używanymi samochodami, ale także galeria, która po raz kolejny poszerza ofertę w segmencie usług. Już dziś klienci znajdą tutaj aż 29 punktów, które zajmują około 21% tenant-mix'u. Wśród dostępnych usług można znaleźć m.in. biura podróży, banki, pralnię, teleoperatorów, fryzjera, a także pocztę. Dostępne w Gemini Park usługi obejmują także mniej oczywistą ofertę. Wypełnia ją m.in. stacja ładowania pojazdów elektrycznych, myjnia samochodowa, punkt z oczyszczaczami powietrza
czy dzienne SPA.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt