Lotos ma 500 stacji paliw

MOP Pawliki jest pięćsetną stacją w sieci Lotos. Stacja usytuowana jest w województwie warmińsko-mazurskim, w połowie drogi pomiędzy Gdańskiem i Warszawą przy drodze krajowej nr 7. To jednocześnie 21. Miejsce Obsługi Podróżnych funkcjonujące pod marką Lotosu.

 

Zgodnie z obowiązującym w Polsce rozróżnieniem MOP Pawliki należy do kategorii II. Oprócz parkingu oraz toalet kierowcy mogą tu zatankować paliwo i skorzystać z obiektów gastronomicznych. Na stacji dostępne są paliwa PB 95, PB 98 Dynamic, ON, ON Dynamic, ON TIR i AD Blue. Do dyspozycji podróżnych jest duży parking na 74 miejsca, w tym 6 miejsc dla osób niepełnosprawnych i 6 miejsc dla osób podróżujących z dziećmi, 34 miejsca dla aut ciężarowych oraz 3 miejsca dla autokarów. W cieplejsze dni korzystać można z letniego ogródka i wiat piknikowych .

Na stacji działa też Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną. Oprócz wyśmienitych hot dogów, zapiekanek i kanapek można tu również znaleźć szeroką ofertę dań obiadowych, zup, sałatek i śniadań, przygotowywanych na miejscu przez pracowników stacji. Oczywiście można też napić się świeżo zmielonej, aromatycznej kawy lub zamówić świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Na stacji otwarty został także koncept Subway dla kierowców preferujących kanapki tej uznanej marki. Do dyspozycji najmłodszych pasażerów czeka plac zabaw oraz kącik do zabawy wyposażony w gry komputerowe. Rodziny z małymi dziećmi mogą korzystać ze specjalnego pokoju wyposażonego m.in. w kuchenkę mikrofalową.

Na MOP Pawliki doskonale widać nowy trend Lotosu w projektowaniu stacji paliw. Jego ideą jest stworzenie nowoczesnego miejsca do wszechstronnej obsługi podróżnych, nie tylko kierowców. Stacja posiada również system digital signage ułatwiający komunikację z klientami, a na monitorach wyświetlana jest oferta sklepowa oraz gastronomiczna, prezentowane są również aktualne promocje.

Spółka Lotos Paliwa posiada już sieć 500 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. O popularności marki świadczą deklaracje kierowców, z których co piąty wybiera Lotos na miejsce tankowania pojazdu. Lotos jest również wiceliderem w segmencie MOP.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt