Trigeneracja w nowej inwestycji 7R

BWI Group, globalny koncern zajmujący się projektowaniem i produkcją części zawieszeń samochodowych, wprowadził się do unikalnego w skali Europy pasywnego budynku.

W podkrakowskich Balicach działać będzie centrum badawczo-rozwojowe grupy, w którym będą prowadzone prace nad zaawansowanymi technologiami zwiększającymi funkcjonalność amortyzatorów. Deweloper 7R przygotował dla firmy samowystarczalny energetycznie obiekt, wykorzystujący zaawansowany system trigeneracji. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Bremer.

W ciągu ostatnich 10 lat firma BWI Group pozyskała wiele nowych projektów, co wpłynęło na podwojenie zasobów kadrowych Centrum Technicznego w Krakowie i wygenerowało potrzebę zwiększenia przestrzeni operacyjnej. Nowoczesny i przyjazny środowisku obiekt dostarczony przez 7R to łącznie ponad 11 000 mkw. powierzchni laboratoryjnej i biurowej, która jest miejscem pracy dla blisko 400 inżynierów specjalizujących się w procesach badawczych, projektowych i wytwórczych zawieszeń samochodowych.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt