Moya ma 260 stacji

Anwim S.A., właściciel sieci Moya, otworzył trzecią stację paliw w Łodzi. Obiekt, zlokalizowany przy al. Jana Pawła II 36, jest już 260. punktem na mapie Polski w niebiesko-czerwonych barwach sieci.

Stacja w Łodzi mieści się w bardzo atrakcyjnej części miasta – w bezpośredniej bliskości Pasażu Łódzkiego, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej oraz parku im. ks. Józefa Poniatowskiego. Stacja oferuje nie tylko paliwa, lecz dysponuje również konceptem gastronomicznym Caffe Moya.

Otwarta przez całą dobę stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy (znajduje się przy drodze przelotowej DK 91 relacji Piotrków Trybunalski-Włocławek), jak i miejski. Została dostosowana do obsługi kierowców samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Można zatankować na niej benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz wzbogaconą wersję ON Moya Power. Specjalnie dla „truckerów" został przygotowany dystrybutor z szybkim wlewem oleju napędowego. Dodatkowo na klientów czeka dobrze zaopatrzony sklep z artykułami spożywczymi i motoryzacyjnymi.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt