Moya w Bytowie

Stacja paliw przy ul. Przemysłowej 2D w Bytowie jest już 262. obiektem sieci Moya. Spółka Anwim nie zwalnia tempa i konsekwentnie zwiększa liczbę punktów Moya na mapie Polski. Obiekt w Bytowie spełnia najwyższe europejskie standardy obowiązujące wśród nowoczesnych i przyjaznych klientom stacji paliw.

Stacja jest czynna przez całą dobę i oferuje najwyższej jakości paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, a dla najbardziej wymagających kierowców uszlachetniony ON Moya Power. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna myjnia, kompresor i odkurzacz, dzięki którym zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta. Stacja została też przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – oferuje komfortowy podjazd dla TIR-ów, szybki wlew diesla i płyn AdBlue.

Na wszystkich klientów, także niezmotoryzowanych, czeka bistro Caffe Moya, a w nim m.in. aromatyczna kawa w wielu wariantach, chrupiące hot-dogi, zapiekanki, i desery. W sklepie na stacji można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe, ponieważ obiekt jest czynny 24/7. Strudzeni turyści i inni podróżni mogą skorzystać z pokojów gościnnych w pobliskim motelu.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt