Nowa stacja Shell

Stacja Shell Sosnowiec Sosna jest już dostępna dla kierowców. Punkt znajduje się przy drodze S1 w kierunku Łodzi i Warszawy, na północ od węzła Brzęczkowice (Mysłowice). Odwiedzający stację mogą nie tylko zatankować wysokiej jakości paliwo, ale również skorzystać z oferty gastronomicznej i odpocząć w komfortowym otoczeniu.

Stacja w Sosnowcu oferuje kierowcom samochodów osobowych 3 pięcioproduktowe dystrybutory z paliwami podstawowymi Shell FuelSave i paliwami premium Shell V-Power, 2 stanowiska do tankowania AdBlue, dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i 36 miejsc parkingowych. Dla samochodów ciężarowych przeznaczone są 3 dwustronne, wysokowydajne stanowiska tankowania TIR, dystrybutory AdBlue oraz 12 miejsc parkingowych.

Kierowcy mogą skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Odwiedzający mogą również skorzystać z bezpłatnego punktu WiFi. Stacja Sosna to także miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi. Na stacji dostępny jest kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, Warto dodać, że na dachu stacji znajduje się instalacja paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 6 kW. Wytworzona przez nie energia pozwoli w ciągu roku kalendarzowego osiągnąć efekt redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery o ok. 5 ton.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt