Easy Auchan na stacjach BP

Auchan Retail Polska oraz BP poinformowały o rozpoczęciu strategicznej współpracy na polskim rynku, w ramach której na stacjach BP uruchamiane będą sklepy w nowym formacie convenience – pod szyldem Easy Auchan.

Na stacji BP Reduta w Warszawie został otwarty pierwszy, pilotażowy sklep Easy Auchan.

Easy Auchan to nowy format sklepów, który stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów. Oferuje praktyczne, szybkie i wygodne zakupy w ramach convenience. Przede wszystkim z uwagi na dobór dogodnych lokalizacji oraz korzystne godziny otwarcia. Sklepy Easy Auchan będą otwarte, podobnie jak stacje benzynowe BP przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki sklepom Easy Auchan i Wild Bean Cafe klienci będą mogli w szybki i komfortowy sposób zrobić bieżące zakupy, zaopatrzyć się w przekąski na drogę lub w produkty gotowe do zjedzenia na miejscu, na terenie stacji. Dostępnych będzie ponad 1900 produktów, w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty bio i wegańskie. Oferta produktowa zawierać będzie ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego, tworzonych w ramach współpracy z lokalnymi dostawcami.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt