Nowe stacje w sieci Lotos

Sieć stacji Lotos powiększyła się o 3 nowe lokalizacje – Szepietowo w woj. podlaskim, Łużna w woj. małopolskim oraz Turek w woj. łódzkim. Obecnie w całej sieci Lotos działa 496 stacji.

Stacja w Szepietowie, otwarta 2 sierpnia, znajduje się przy drodze krajowej nr 66, na odcinku pomiędzy Wysokim Mazowieckim, a Brańskiem. Oferuje olej napędowy i benzynę zarówno w wersji 95, jak i w wersji Dynamic 98 oraz LPG. Stacja ma sklep o powierzchni 100 mkw. z Cafe Punkt, myjnię samochodową ręczną, odkurzacz, kompresor i parking.

– Współpracuję z Lotosem już 10 lat. To moja piąta stacja i chyba najpiękniejsza. Mamy dobre wyposażenie, m.in. bardzo potrzebny pokój dla rodzica z dzieckiem. Stacja jest zlokalizowana w centrum miasta, blisko dworca. Wyniki sprzedażowe już nas cieszą – mówi Tomasz Miliszkiewicz, właściciel.

Dnia 10 sierpnia otwarto stację w miejscowości Łużna przy drodze wojewódzkiej nr 977 łączącej Tarnów z Gorlicami i dalej ze Słowacją. Stacja oferuje sprzedaż paliw: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 Dynamic oraz LPG, ma też dystrybutor dla TIR. Do dyspozycji klientów są sklep o powierzchni 100 mkw. wraz Cafe Punkt, odkurzacz i kompresor. W przyszłości zaplanowana jest budowa myjni bezdotykowej oraz stacji kontroli pojazdów.

Kolejny obiekt otwarto 27 sierpnia w miejscowości Turek przy drodze wojewódzkiej 470, łączącej Kościelec z Kaliszem. Stacja oferuje paliwa: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 oraz LPG. W ofercie ma również sklep o powierzchni 110 mkw. wraz z Cafe Punkt, dystrybutor dla TIR, odkurzacz, kompresor, parking, parking TIR oraz bar-restaurację.

– W najbliższych miesiącach planujemy dalszy rozwój sieci franczyzowej. W realizacji jest szereg kolejnych projektów, w tym zupełnie nowe stacje, budowane z myślą o sieci Lotos - podsumowuje Adam Pawłowicz, wiceprezes Zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa.

W sumie w sieci Lotos działa 496 stacji, w tym 307 własnych i 189 franczyzowych. Zgodnie ze strategią, liczba stacji systematycznie rośnie.

 

alt


 altalt

alt

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt